Страви

Омлет в гуртку. Смачний рецепт для швидкого сніданку.

Я думаю багато хто погодиться, що омлет на сніданок, це одне з кращих страв. Воно досить ситна, поснідавши ним, можна дочекатися обіду без почуття голоду. Омлет можна приготувати в гуртку, використавши мікрохвильовку – це дуже швидко і зручно.

Основа омлету – пара яєць, інші продукти можете додати по своєму смаку. Можна використовувати все, що знайдете в холодильнику: сир, ковбасу, помідори, зелень. Я взяв плавлений сирок, сосиску і зелений лук.

Розбиваємо яйця в кухоль, додаємо нарізаний сир і ковбасу, далі ретельно збиваємо виделкою, не забуваючи посолити. Якщо в холодильнику є молоко, можна додати пару ложок, омлет буде ніжніше. Не наповнюйте кухоль більш ніж наполовину, омлет збільшиться в об’ємі вдвічі і може витекти.
Готуємо в мікрохвильовій печі при повній потужності – 1,5 хвилини, далі, омлет перемішуємо і знову в піч, на 1,5 хвилини.

Ось і все – смачний, швидкий сніданок готовий, і не потрібно мити сковорідку.Є пара нюансів: 1) кухоль перед приготуванням потрібно змастити маслом, інакше потім буде проблематично її відмити, мені довелося неабияк повозитися. 2) використовуйте хороший сир, куплений мною в Магніті сирок Дружба виявився, м’яко кажучи, несмачним.