Фітнес

Кращі програми на тренування преса

Сама збалансована програма тренувань, на початку є обов’язкова розминка, в кінці заминка. Тривалість тренувань достатньо висока від 15 до 30 хвилин. Ефективність – вище середнього, для вже займаються краще відразу брати просунутий рівень. Для більшої ясності є відео з поясненням як виконувати тренування.

Досить слабка програма, погане управління, відсутній звук, як підказок, так і таймерів.

. Від тих же розробників, що і перше додаток, поступається доступом до просунутого рівня (він заблокований, потрібно заробити очки або купити). Озвучка є, звукові сигнали теж. Вправи різноманітні. Рівень складності – вище середнього.

. Це не помилка, однакові назви, програми та розробники різні. Візуально поступається першому варіанту зовсім небагато, по ефективності не поступається, розминки немає, заминка присутній. Час тренування близько 15 хвилин.

. Хороша візуалізація, тренування середньої складності, тривалість 5-10 хв.

. Найулюбленіше додаток, в якому провів 84 дні, потім перейшов на інші і зараз вимушений повернутися до нього з-за високої ефективності, навантаження, і невеликий за тривалістю тренуванні. Інші програми не навантажують мій прес, як це. Не всі вправи я виконую в тому вигляді, в якому вони представлені у додатку, що і як заміняю можна подивитися .