Фітнес

Чи можна качати біцепс кожен день? Від віце-чемпіона срср

Можна! І багато почнуть мені суперечити, мовляв, м’язи повинні відпочивати, відновлюватися. Від чого? Від п’яти підходів по 15 разів з 30 кг? Смішно. Якщо Ви тренуєте біцепс з 70 кг, Ви б не відкрили цю статтю. Якщо Ви мрієте про біцепсах в 40 см, Вам треба читати гламурні журнали.

Не буду описувати яку роль відіграє для молодих людей біцепс. Скажу просто – це показник сили рук у поєднанні з красою. Рельєф тут зі зрозумілих причин потрібен, навіть необхідний. Біцепс, як жінка – дуже ревнива м’яз. Біцепс любить, щоб йому приділяли значну час. Ну а в ідеалі – постійно (або тривалий час). Багато великі культуристи кажуть: “Стали тренувати біцепс – працюй тільки з ним”.

Звичайно розмір біцепса повинен бути пропорційний всім іншим м’язовим групам. Але це інша історія, якої на переказ треба як мінімум десять статейок.)

А якщо серйозно, то чому можна!? У гімнастів ця група м’язів працює щодня. У хороших рукоборцев два рази в день. У багатьох вантажників цілими робочими днями. Чому у вантажників не ростуть руки? Пити їм менше треба. А гребці-академіки!
Я думаю, достатньо навів прикладів, щоб читач погодився б зі мною – можна тренувати біцепс на кожному тренуванні.

Який буде ефект. Хороший. У Вас буде робочий біцепс і напевно рельєфний. Якщо робити навантаження: 4-6 підходів по 5-15 разів, то Ви побачите позитивний результат. На одному тренуванні 6 підходів по 10-7 раз. На інший по 15-20 разів 4 підходи. Але не робіть з великими вагами. По-перше, бережіть зв’язки. І по-друге, м’язи повинні не звикати до монотонної навантаженні.

Метод для набору м’язової маси, не збільшуючи ваги або навантаження, я розберу в наступній статті.

Якщо Ви хочете, щоб він швидко зростав, то його потрібно годувати, але все буде зростати, в тому числі і живіт).

Чому хороші атлети біцепс опрацьовують не на кожному тренуванні? Опрацьовуючи іншу масу м’язових волокон, часто задіяні біцепс в інших вправах. Та й при тренінгу “хорошого” біцепса інші м’язи з задоволенням перебирають на себе увагу у своєму бажанні допомогти біцепсів є. А молодь, приходячи в зал, мріє тільки про біцепсі. Багато хто, не одиниці, приходять і тиснуть лежачи, під кутом, різні розведення з гантелями лежачи і потім втомлені приймаються за біцепс з гантелькой, сидячи впершись локоточком і зігнувшись у три погибелі. Думаю, зі мною погодяться, що не раз спостерігали такі дії в залах. Пихкати над грудними можна за півтори години, а над .