Зовнішність

Чому варто звертати увагу на знаки всесвіту і як я задаю питання, коли не знаю як вчинити

Іноді, ми маємо потребу в підказці, так як не завжди розуміємо, як потрібно вчинити в тій чи іншій ситуації. Здавалося б, немає нічого простіше: вирішив і зробив. Але, не завжди це доречно, а іноді здається, що весь світ проти тебе те, що ти так задумав зробити не вдається здійснити, навіть якщо дуже хочеться. А питаючи себе ти не розумієш правильно вчинив чи хочеш вступити. Особливо складно, коли ситуація тебе дратує, ти тривожишся і виходить тільки гірше. Але, не варто турбуватися, так як іноді Всесвіт знає краще, що тобі дати, а що ні. Чому ж варто звертати увагу на те, що говорить нам Всесвіт і як я задаю питання, коли мені дуже треба. Ділюся думкою

Для початку варто розуміти, що занадто часто задавати питання Всесвіту не варто – це роблять тільки дійсно, коли треба, а не по дурницях, так як все може бути і в потрібний момент просто не отримаєш відповіді. На даний момент існує величезна кількість способів як отримувати відповіді і підказки від Всесвіту. Починаючи від роботи з книгами, закінчуючи методом Сільва і Зеланда, а також маятників. Але, для мене це занадто клопітно, затратно по часу і не завжди є настрій, разом з бажанням все це робити. Тому, пару раз спробувавши я зрозуміла, що можна просто ставити питання перед сном і вже на наступний день отримувати відповідь (ну особисто в мене на наступний день або уві сні). Як це роблять?

Звичайно, ми лягаємо спати, закриваємо очі, заспокоюємося як тільки можемо, намагайтеся ні про що не думати, а просто відволіктися від всіх думок. Коли ви зрозумієте, що розслабилися, то ставте своє запитання, наприклад, “Всесвіт, підкажи, як мені бути . Дякую за відповідь і допомогу”. Дякувати обов’язково. Звичайно, такий спосіб нерідко роблять під час медитацій, так як свідомість розслаблено і спосіб передати енергію подумки стає простіше, плюс підсвідомість підключається. Як відповідь може прийти: у снах, на наступний день вам хтось щось скаже, ви прочитаєте або побачите. Загалом, як завгодно, але до вас дійде, що це була відповідь.

Та й без питань Всесвіту постарайтеся не пропускати деякі підказки, що можуть вам даватися. У кого-то це сни і він вже навчився розуміти, що саме буде, але ти ніяк не можеш це змінити (от одного не розумію – навіщо мені ця інформація, якщо ми не можеш змінити ситуацію, ну да ладно), а також це робота власної інтуїції (наприклад, ви інтуїтивно розумієте, що ось не треба кудись йти. Буває так, що ти зібрався виходити, то ключі зникли, то замок заїло, то кіт наробив справ, то ще що-небудь. Я це називаю 1000 і 1 причина залишитися вдома). І ось такі дрібниці дійсно іноді дуже корисні, просто звертайте на них свою увагу і все у вас вийде. Я впевнена.