Зовнішність

Вправа “годинник”: для краси, молодості і розслаблення очей за пару хвилин

Ні для кого не секрет, що на очі лягає дуже велике навантаження: комп’ютери, телефони, планшети, велика кількість статей і книг, а ще товариші, що постійно виводять нас з рівноваги, а ми починаємо жмуритися і відчувати ті самі емоції, що сприяють старінню і зморшок навколо очей. Природно, що з цим потрібно щось робити, тому давайте поговоримо про такій вправі, як “Годинник”. Відразу скажу, що вони вам не знадобляться

vc – вільний доступ

Вправи для розслаблення очей дуже корисні, так як від останніх залежить не тільки молодість, але ще і наш настрій, самопочуття, активність, бадьорість і працездатність. І чим більше розслаблений погляд і очі, тим краще ви можете думати, аналізувати і сприймати одержувану з поза інформацію. Чим напруженішою очі, тим гірше працездатність і активність.

Природно, що сприяють напруження очей багато факторів: емоції (злість, гнів, стрес, поганий настрій, конфліктні ситуації), а також підвищена завантаженість і робота, особливо з ПК, телефонами, планшетами – ну куди ми зараз без всього цього. Як підсумок, від цього самого напруги ми можемо побачити зморшки навколо очей, які тільки збільшують свою яскравість і виразність. Так як круговий м’яз ока від напруга починає приходити в тонус і таким чином навколо очей з’являються зморшки, інакше “гусячі лапки”.

Таким чином, вправи на розслаблення цієї зони сприяють красі і молодості особи. І ось одну такому вправі можна віднести практику “Годинник”. Давайте подивимося, як її робити.

Але перед цим не забуваємо, що при наявності проблем про вправі і зарядці варто поговорити зі спеціалістом, якщо це необхідно і ви це розумієте.

Робимо вправу “Годинник”:

allithave – вільний доступ

Для вправи годинник нам не знадобляться. Просто згадайте розташування цифр на них і справа піде.

  • Для вправи ми сідаємо прямо
  • І уявляємо перед собою годинник – їх циферблат, де на них розташовується цифра 9 – переводимо погляд у цю уявну бік, після переводимо погляд на цифру 3 (уявну на годиннику). Переводимо погляд повільно туди – сюди 9-3, 3-9, 9-3. Пару раз цілком вистачає
  • Після чого переводимо погляд на уявну цифру 10 і відповідно ведемо погляд до 4. Робимо вправу повільно і переводимо погляд туди-сюди кілька разів. 10-4, 4-10, 10-4
  • Далі теж саме робимо з цифрами 11 та 5, 12 і 6

І вже через хвилину такого переведення погляду з боку в сторони ви помітите, як погляд розслабився і стало легше сприймати інформацію.

Ось таке сьогодні вправу. Сподіваюся, що воно було корисним і цікавим. Не забувайте ділитися своєю думкою