Зовнішність та краса

Медитативний розслаблення від стресу і роздратування “зоряне небо”. Коли ви дуже втомилися

В даний час людині важко уникати будь-якого стресу, роздратування і втоми, так як в деякі моменти кожен третій намагається вивести тебе з рівноваги. Навіщо? Ну у кожного звичайно свої причини, та тільки людина стрессует, а з цим потрібно щось робити. Природно, що відмінно з проявами роздратування і стресу справляються медитації. Але їх так важко робити, ви не можете зосередитися. Тому, давайте я поділюся простий медитативної технікою “зоряне небо” – її зможуть зробити багато і без проблем, але отримати хороший результат.

vc – вільний доступ

Не варто сперечатися, що справжня медитація – це дуже складно і не кожен може настільки відволіктися від проблем, що освоїть справжні медитації, хоча технік на це багато. Так і треба зізнатися чесно, що не медитація розвиває ті здібності, які не всім потрібні і багато їх можуть боятися. Тому, найпростіші варіанти медитативних практик можуть бути відмінними помічниками: їх легко робити, вони не вимагають великої кількості, а також дають хороші результати. Можна сказати, що будь-які практики на візуалізацію дозволяють досягти стану “Альфа”.

Це є певна частота резонаций, коли ми спокійні, розслаблені, перебуваємо в стані медитації або засипаємо. Резонация на частоті “альфа” розслабляє нас, відкриває інтуїцію, в такому стані простіше працювати з підсвідомістю, при цьому, ми відновлюємося. Хтось вважає, що частота альфа навіть омолоджує. Тоді як у звичайному житті і роботі ми використовуємо частоту “Бета”.

fb – вільний доступ

Таким чином, в більшості своїй варто зберігати відчуття спокою і гармонії, але не завжди це можливо, як і зберігати відчуття відпочинку. Але нам в цьому і допомагають подібні техніки легких медитацій. Мені останнім часом подобається така вправа, як “зоряне небо”. Воно дуже просте і вам знадобитися тільки трохи тиші.

Як же його робити – давайте подивимося:

bipbap – вільний доступ

Отже, знаходимо пару хвилин вільного часу і сідаємо зручніше – у будь-яку зручну позу.

  • Закриваємо очі і представляємо затишне місце, наприклад, берег моря
  • Ви лягаєте на пісок, а над вами поширюється чисте, ясне і зоряне небо
  • Ви лежите і зберігаєте увагу тільки на небі, яке бачите
  • Просто дивіться і розслабляйтеся, ні про що не думайте, якщо починаєте одразу переводите увагу на уявні вами навколишні звуки і обстановку
  • В цілому, на таку вправу вистачає 5-15 хвилин
  • Після відкриваємо очі і йдемо робити свої справи

Ось таке простеньке, але з одного боку корисна вправа. Сподіваюся, що воно буде корисним і цікавим Діліться своєю думкою.