Фітнес

Силові тренування і “жіночність”

Скільки разів я чув від дівчат “я не хочу перекачаться, мені б просто підтягти фігуру”. Або “я боюся накачатися як чоловік”.Чи обґрунтовані ці страхи? Що буде з жіночою фігурою, якщо важко тренуватися в залі? Спробую детально відповісти.

Як ви будете виглядати через роки тренувань?

Це залежить від безлічі факторів:

  • Генетика
  • Харчування
  • Самі тренування
  • Спосіб життя

Без прикладів тут не обійтися. Ось дівчина, яка займалася важко довгі роки. Ви можете наочно бачити, як харчування впливає на зовнішній вигляд. Під час всіх

Джерело: https://www.youtube.com/channel/UC4gDYbCEIb69uvFmCX5Lyuw

Що взагалі з нею відбувалося? Коротка історія. Довгий час вона була такою, як на

Навіщо я це вам показую? Щоб ви приблизно розуміли, що досяжно з роками тренувань і наскільки кінцевий результат буде залежати від вашого харчування.

А тепер давайте покажу вам, як приблизно виглядала б її фігура без силових тренувань, зі схожим споживанням калорій (від “голодую” до “їм все, що бачу, рік”)

джерело: https://yandex.ru/images/search

Я думаю різниця цілком собі наочна. Безумовно, у кожного своє поняття краси і привабливості. Тому оцінювати зі свого боку не бачу сенсу.

Страх “перекачаться”

Сильно необґрунтований страх. Часто відбувається так, що дівчина, почавши тренуватися з вагою, починає відчувати підвищений голод і переїдати. І що відразу починається? Правильно “у мене ростуть стегна”. Але в основному за рахунок жиру. Тут треба враховувати момент харчування. Дуже уважно стежити за тим, що ви їсте, та не переїдати, в першу чергу. Намагайтеся споживати більше овочів, фруктів і білкових продуктів, вони добре пригнічують голод. Джерела:

І пам’ятайте про те, що генетично дівчата не схильні набирати багато м’язів. 90% дівчат будуть виглядати приблизно так, після кількох років тренувань з обтяженнями, і адекватної дієти:

Джерело: https://yandex.ru/images/search

Ви бачите тут перекаченную дівчину? Я теж ні. Решта 10% – це “обдаровані” дівчата, які можуть набрати більше м’язової маси, і ті, хто вживає фармакологію. Це наприклад ось так:

Джерело: https://yandex.ru/images/search

“Мені б просто тонус, підтягти м’язи”

Найефективніший і швидкий спосіб цього досягти – силові тренування, і скорочення калорійності, обхідних шляхів немає. Тому що “тонус” це як раз і є м’язи, які підросли, і стали трохи рельефней. Ну а щоб цей тонус не приховав жир, потрібен невеликий дефіцит калорій. Дослідження показало, що для того, щоб наші м’язи хоч як росли, їм потрібно адекватне обтяження. Конкретно – до 30 повторів у відмову (відмова-неможливість виконати ще один повтор без порушення техніки виконання). Якщо можете зробити більше – сенсу в цьому навантаженні майже немає.

Резюме

  • Як можете бачити, силові тренування не зроблять з дівчат “Арнольда Шварценеггера”. Якщо не вдаватися до використання фармакології.
  • Так само ми повинні чітко розуміти важливість дотримання адекватної калорійності в харчуванні, щоб нас не рознесло в ширину жиром.
  • “Жіночність” – залежить в тому числі і від генетики. Якщо у вас жир відкладається переважно на сідницях і грудях, вважайте що вам пощастило. Але пам’ятаємо про те, що сідниці можна наростити і тренуваннями. Так само як і розширити спину, плечі, візуально зменшити талію. А от з грудьми такий трюк не пройде, на жаль. Але так чи інакше, велика кількість жиру не зробить вас жіночними, а швидше навпаки.

Не бійтеся силових вправ, вони – найшвидший шлях до змін у вашому зовнішньому вигляді. Але і про харчування не забувайте.

Спасибі що дочитали, буду радий вашим пальця вгору, а підписці – тим більше

Для консультацій, складання тренувального плану і харчування, звертайтеся

Читайте також: