Фітнес

Як зірка серіалу «фітнес» софія зайчик схудла на 20 кг

Актриса Софія Зайчик ніколи не була худенькою, навпаки, відрізнялася апетитними формами. Однак всього за кілька місяців дівчина примудрилася феноменально змінитися – 101 кг вона схудла до 81. Як вона це зробила, розповімо в цій статті.

Софія Зайчик в серіалі «Фітнес»

Як схудла Софія Зайчик

Софія розповіла журналістам, що перші зрушення почалися вже під час зйомок серіалу «Фітнес». За сценарієм дівчині доводилося багато рухатися, ходити на біговій доріжці, вправлятися з гантелями. Так непомітно пішло майже 7 кілограмів. Актриса зізнається, що сама не зрозуміла, як це сталося. Все-таки спорт творить чудеса. Зайчику навіть довелося «наїдати» скинуті кілограми назад, тому що продюсери були стурбовані її формою. Подальше участь актриси в проекті вимагало залишатися такою ж пишною, як і на старті зйомок. Однак дівчину було не зупинити. Відразу після закінчення зйомок Софія почала стрімко скидати вагу. Всього за 3 місяці вона втратила 20 кілограмів. У чому ж її секрет?

Софія Зайчик схудла на 20 кг

По-перше, вона продовжила займатися спортом. Що називається, затягнуло. У перший місяць актриса тренувалася 4-5 разів в тиждень з персональним інструктором. А з другого додала курси масажу. «Спорт – крута річ, він дисциплінує. У харчуванні в тому числі, коли приходиш додому після тренування, ти не будеш нічого їсти, бо буде шкода спалених калорій: я ж відгарувала 2 години в залі!», – розповіла Софія.

Софія Зайчик в серіалі «Фітнес»

І, звичайно, досягти таких результатів було б неможливо без корекції харчування. В перші 20-30 днів обмеження були особливо жорсткими. Актриса відмовилася від солодкого і мучного, консервів, напівфабрикатів, фастфуду і навіть від червоного м’яса і продуктів, що містять глютен. Приймати їжу їй потрібно було 5-6 разів на добу, щоб не відчувати голоду і не зриватися.

Основу раціону зірки становили риба і біле м’ясо птиці, овочі, зелені яблука і цитрусові, ягоди, горіхи. Через місяць Софія повернула в меню червоне м’ясо, ввела більше фруктів. До неї також прийшло розуміння, що в режимі вічних обмежень існувати неможливо. Так вона прийняла рішення урізноманітнити раціон і є всі, але в мінімальних кількостях. Вона навіть стала зрідка дозволяти собі шоколад і морозиво.

Схудла Софія Зайчик

Схудла Софія Зайчик страшенно рада і горда собою. Тепер дівчина може вдягати те, що подобається, а не те, що налізло. Раніше вона одягалася в спеціалізованих магазинах для повних людей, а зараз – будь. Також Софія зізнається, що має намір скидати вагу і далі.

Софія Зайчик схудла,

Софія Зайчик похуделаСофья Зайчик похуделаСофья Зайчик схудла