Зовнішність

Коли хочеться спати і ти не можеш зосередитися на тому, що делаешт. Розтираємо маківку

Протягом дня людина може постійно втрачати концентрацію і підвищувати її, так як наша активність багато в чому залежить від часу доби. Але іноді просто необхідно терміново і швидко підвищити власну активність, концентрацію і працездатність, а також пам’ять. Так як бувають моменти, коли буквально спиш на ходу і нічого не можеш з цим зробити. Природно, що існує велика кількість технік, які допоможуть нам розслабитися і працювати активніше. Мені подобається такий спосіб, як розтирання верхівки. Чим корисна ця вправа? Що робити? Давайте подивимося, може і вам сподобається ця техніка

Розтирання верхівки практика дуже проста, але корисна, так як це самий простий варіант масажу зони голови, який ми можемо робити. Але навіщо його робити? Справа в тому, що схиляючись у бік східних практик ми можемо сказати, що голова, також як і руки, ноги є перетином меридіан по яких тече життєва енергія Ци. Яка не повинна зупиняти свій хід, а ми повинні їй допомагати. Природно, що для рук і ніг вже існує дуже багато практик, а ось для голови не так багато. Ну, а чому верхівка, а не будь-яка інша зона?

Справа в тому, що за китайським практик в області верхівки зосереджена точка “ста зустрічей”. Саме вона дає той ефект, що покращує працездатність, активність, а також пам’ять. І ще один плюс точка заспокоює наш емоційний фон, наприклад, підвищене роздратування, тривожність або злість. Все це ті емоції, що заважають нам раціонально сприймати ситуацію і думати.

Природно, що пошук її не так складний і розташовується вона прямо на найвищої точки голови, тому при впливі ми точно не помилимося. До речі, цю практику ви можете робити перед сном, якщо з останнім не завжди все добре, а думки долають і не дають заспокоїтися. Але як же робити вправу?

Перед цим смію нагадати, що при наявності серйозних проблем варто поговорити з фахівцем перед тим чи іншим вправою, зарядкою або практикою.

Розтираємо верхівку – отримуємо користь:

Для вправи багато нам не буде потрібно. Сідаємо прямо на стілець, а на верхівку кладемо праву долоню (чоловіки кладуть ліву), а зверху ліворуч. І починаємо круговими, легкими рухами спочатку за годинниковою стрілкою, а потім проти. Зазвичай це 20-30 рухів в кожну зі сторін.

Після можна приступати до будь-якої роботи, що вам потрібно виконувати.