Зовнішність

Як зберігати емоційну рівновагу. Дуже просто – не показувати емоцій на обличчі. Але як це зробити

Іноді, емоції і наш темперамент беруть верх над ситуацією. Але ти розумієш, що на даний момент не варто проявляти ніяких емоцій, особливо на обличчі. Нехай в душі ми можемо сказати і подумати все, що тільки хочеться. Але ось обличчя повинне бути нерухомим. Але чому так? Як це допомагає дійсно не зірватися на крик, скандал і подразливість? І навіщо це потрібно? Давайте подивимося.

Емоції надають великий вплив на наше життя, одночасно з цим варто розуміти, що негативні емоції дійсно ні до чого не призведуть і не дадуть, але і дуже сильні позитивні емоції на рівні фізичного тіла дають абсолютно такий же ефект. Тому, сказати іноді про те, що всі сильні емоції: і позитивні, і негативні корисні не можна. І іноді їх дійсно потрібно контролювати, але навіщо?

Причин, звичайно, на це багато, але краще всього зберігати емоційний спокій під час того, як стикаєтеся з энерговампиром, який вас виводить, а іноді і під час простого спору. Адже нам дійсно простіше всього наговорити всякого-різного в момент неконтрольованих емоцій. Загалом, причин для самоконтролю дуже багато, і я впевнена, що кожен знайде для себе момент, коли це йому придатися.

Але чому саме особа? Чи помічали ви, що хоч ви і відчуваєте сильні негативні емоції, але можете тримати себе в руках до тих пір, поки в “гру” не вступає особа. Як тільки міміка стає стать емоціям, що ви відчуваєте, то самоконтроль сходить нанівець. Перевірити ви це можете так: у моменти поганий настрій спробуйте посміхнутися, нехай через силу, але ви відчуєте, як змінюється настрій в кращу сторону.

Тому, головне в самоконтролю – це ваше обличчя, яке не повинно по можливості висловлювати жодних емоцій, щоб ви могли тримати себе в руках.

Як це зробити і що цьому допомагає:

Щоб тримати обличчя спокійним по можливості спробуйте дотримуватися кількох правил:

  • Для початку стисніть і розтисніть руки в кулак
  • Під час розмови постарайтеся менше махати руками і взагалі рухати тілом, робити різні жести
  • Спину тримаєте прямій
  • Постарайтеся не робити рухів бровами – справа в тому, що ви не помічаєте, але брови відгукуються на будь-яку вашу емоцію, тому очі завжди вас видають і в першу чергу
  • Не потрібно робити натягнутих емоцій – вас це ще більше буде дратувати, ніж це можливо. Тому, спробуйте взагалі зберігати саме своє зазвичай і простий вираз
  • Не кричіть – є такий момент, що коли ви зриваєтеся на крик, то співрозмовник ще більше перестає вас слухати, варто говорити не так голосно, але впевнено. Це допомагає особі зберігати свою байдужість

При цьому, спробуйте здійснювати невелике монотонне дію, наприклад, легко постукувати руками по столу, або крутити олівець у руці.