Фітнес

Як зробити біцепс ширше

Щоб біцепс виглядав потужніше і об’ємніше, потрібно тренувати руки правильно. Можливо ви чули про брахиалис – невелику м’яз поруч з біцепсом. Дуже часто про неї забувають, в результаті біцепс стоїть самотній будинок в чистому полі – не вражаюче. Якщо ж трохи попрацювати над брахиалисом, то він підіпре бицесп і зробить руки візуально більше (а за фактом ще й дужче).

Як видно на картинці, брахиалис знаходиться трохи збоку і нижче біцепса. Якщо стиснути бицуху пальцями, то кінчиками нігтів ви упретеся як раз до нього. Тепер подумки збільште цю м’яз. Представили, як це вплине на біцепс і руку в цілому?

Ну все, досить себе гладити. Зараз я покажу 2 вправи, які направлені на тренування брахиалиса. Одне зі своєю вагою на турніку, друге з гантелями.

Тренування брахиалиса з гантелями

Це схоже на звичайні згинання, але в цей раз ми намагаємося по можливості виключити біцепс з роботи, щоб навантаження йшла саме на нашу цільову м’яз. Для цього потрібно рухати руку не просто вгору, але ще і зрушувати її в центр, до тулуба:

Це найкращий варіант згинання, який пропрацює брахиалис і зробить його більше. Руку треба тримати впритул до тіла, а гантель тримати міцно.

Тренування брахиалиса на турніку

Замість підтягувань зворотним хватом, які спрямовані на біцепс, ми будемо хапатися прямим хватом, але хват цей буде максимально вузький. Це ставить наші руки в те ж положення, що і в попередній вправі.

Під час виконання рухаємося не тільки вгору і вниз, але так само тягнемося ближче до турніка.

Важливі моменти:

  • Тягнемося не тільки вгору, але і до турніка
  • Затримуємося на пів секунди в найвищій точці

Це досить складна вправа, тому можна почати з австралійських підтягувань. Головне – зберігати хват.

Кому б я не рекомендував ці вправи?

Тим, хто вже ледве влазить в рукави своїх сорочок. Після місяця таких тренувань доведеться купувати новий одяг.

А якщо серйозно, то тренування брахиалиса дійсно зробить руки візуально більше. Це не найпопулярніша інформація, тому що простіше відправити людину далі качати біцепс, ніж вникати в такі моменти.

Сподіваюся, вам було цікаво про це дізнатися. Якщо так – підтримайте статтю лайками та підписуйтесь на , я намагаюся публікувати тлумачні матеріали про тренування і спорт.