Зовнішність

Слухай спочатку себе, а потім іншого. Чому це важливо, адже слово людини творить різні речі

Ви знаєте, як говорять “язик мал, да скільки життів він зламав”. Дуже часто це зауваження не тільки справедливо, а й помічено в житті. Ну сто ж поробиш, ну не хочуть наші люди гарненько думати, перш ніж говорити. І ви знаєте, що дивувати – люди, досить серйозних професій, які опановують досить корисними знаннями, та не вміють володіти власними слова і мовою. Мені часто доводилося бачити, поки було дуже багато проблем зі здоров’ям і фізичним тілом, як говоритися і чого тільки не почуєш. З часом розумієш, що потрібно слухати тільки себе. Але чому так? Чому слово несе так багато? І чому спочатку варто послухати себе? Давайте трохи повертим цю тему сьогодні, вона може наштовхне вас на щось

Слова – це велика сила, адже як кажуть “словом можна врятувати, словом можна полки за собою повести” або як говорить мудрість Китаю “навчився говорити – значить виріс, навчився мовчати – значить порозумнішав”. Але, з плином часу ці вирази абсолютно втратили свою не побоюся цього слова “актуальність”. Ні, серйозно, а чого це я буду мовчати – сказав і пішов далі. Але, якщо життєві обставини потім ще можна якось налагодити, то от з тілом фізичним вже складніше.

Я розумію, що зараз у багатьох просто немає часу подумати над тим, що говориш, але тим не менше іноді все це виходить за рамки дозволеного. Особливо, коли це стосується здоров’я та фізичного тіла. Мене завжди дивувало, що ніхто не намагається коректно донести до тебе ту чи іншу інформацію, а адже етику всі проходять (вже я то знаю), але головне сказати, а там вже справа десята. Як підсумок, людина просто йде в себе, свою проблему і депресію – чи є у нього після візиту до деяким людям ще й себе тримати? Ага, як же. Перший час і я стикалася з подібним, коли тобі кажуть “це неможливо, можливо лише так, як я сказав”. А мені казали, що підборів я більше не побачу, тільки мягонькие тапочки.

Але тут багато хто забуває, що перше – ми всі індивідуальні і у кожного з нас є свій резерв, можливості і реалії, а друге – багато що залежить не тільки від того, що ти робиш і тобі радять, але і від того, як думаєш тільки ти. Якщо порівнювати наше фізичне тіло, то іноді говорять про складному комп’ютері. По суті так воно і є, і думки – це програма, яка може виконуватися нашим підсвідомістю. І багато було випадків, коли говорили людині одне, а він на чистому впертості і силою волі доводив інше. Тому тут важливо наступне – людина може говорити все що завгодно, а деякі спеціально зливають негатив, але перш ніж впадати в зневіру, засмучуватися зазирни в себе, послухай себе і свою інтуїцію. Адже багато можливостей, і варто розуміти, що кожна ситуація не випадкова – все, що відбувається є уроком, варто лише його усвідомити.