Квіти й рослини

Чому не цвітуть мої орхідеї

Зазвичай мої орхідеї все літо “гуляють на свіжому повітрі, починають цвісти вже в кінці червня і цвітуть безперервно мало не всю зиму. Вони стоять у тіні на терасі, сонце дістається їм тільки вранці, годині до 11ті. Я поливаю їх зі шланга разом з іншими квітами. І удобрюю звичайним городнім органо-мінеральним добривом, тільки в меншій концентрації, ніж для інших квітів.

А в цьому році все починалося теж дуже добре, а потім. самі знаєте. І я кілька разів вирішувала, що для орхідей на вулиці дуже холодно. А потім, що на вулиці їм буде все-таки краще. І все літо тягала їх туди-сюди. У підсумку орхідеї кілька разів набирали бутони і скидали їх.

Причому, вони жодного разу раніше не скидали бутони або квіти від перестановки з місця на місце, переїзду з міста на дачу і назад, або поворотів щодо сторін світла. А ось постійні зміни вологості і температури, при переході з вулиці в приміщення і назад, позначилися на них не кращим чином.

Сподіваюся,що всі ці неприємності у минулому, і найближчим часом вони зацвітуть.

А ось для цикламенів, які все літо стояли на вулиці, цей сезон виявився дуже вдалим. Я купила їх квітучими в кінці зими,а до середини літа вони вже зацвіли знову і цвітуть до цих пір, але зараз вже в зимовому саду. Все тому,що вони люблять прохолоду і потребують невеликому періоді спокою між цвітіння. При цьому взимку цей період може бути трохи довше,і цикламен може повністю скинути листя.