Мотивація

Топ 9 – як стати душею компанії і просто розташовує до себе людиною

1. Під час дискусії чи суперечки намагайтеся керуватися тільки фактами. Завжди пояснюйте, чому ви вважаєте свою правоту обґрунтованою. Не любіть свою країну і політичну владу? Постарайтеся хоча б пояснити причину.

2. Під час розмови підтримуйте зоровий контакт – це дуже важливо, а свій телефон відкладіть куди-небудь подалі і переконайтеся, що стоїть режим “без звуку”. Якщо ви будете розмовляти з людиною і попутно гортати, наприклад, стрічку в однокласниках, то це, як мінімум, нешанобливо. Це показник вашого байдужість і незацікавленість у співрозмовнику.

3. Перш ніж що-небудь сказати, переконайтеся, що ви нікого не перебиваєте. Яким би абсурдним те чи інше висловлювання не здавалося, завжди дайте можливість людині закінчити свою формулювання.

4. При будь-яких зустрічах будьте пунктуальні. Якщо ж у вас є причини, за якими ви можете запізнитися, то будьте люб’язні їх завчасно повідомити іншим.

5. Не забувайте про почуття гумору. Яким би не був розмова, неважливо на яку тему, якщо є можливість пожартувати, – нормально пожартувати, то не варто цим нехтувати. Це робить вашу розмову більш захоплюючим і цікавим.

6. Якщо ви рухаєтеся у великому потоці людей, неважливо, знайомих вам чи ні і перед вами є двері, які треба відкривати вручну, то притримайте її для наступного людину, яка йде за вами. Притримуйте двері для інших людей, адже це маленький ознака вашої душевної доброти.

7. Якщо ваш товариш зробив що-що, що вам не дуже сподобалося, публічно, то не поспішайте його критикувати. Дочекайтеся, поки ви не залишитеся наодинці і тільки тоді вже діліться своїми враженнями. Таким чином ви покажете своє почуття такту і не смутите, а вже тим більше не скривдите і не зачепите чужу гідність у всіх на очах.

8. Найкраща річ, яка здатна доповнити ваше обличчя наймилішою і всім доступною красою – це посмішка. Навчіться посміхатися, адже посмішка – це ключ до сердець інших людей, а також показник того, що у вас є сили, коли все погано.

9. Не сваріться зі своїми друзями / улюбленими при інших людях, тут працює точно такий же принцип, як і в 7-му пункті. Якщо у вас є з ким-то якісь розбіжності / проблеми, то не говоріть про них у відсутності другої сторони. Перш ніж виносити “сварку з хати”, переконайтеся, що ви розібралися у всіх деталях і не залишилося непорозуміння.