Мотивація

Достовірні факти про людську поведінку

1. Люди з високим рівнем тестостерону отримують задоволення від гніву інших.

2. Чим нижче у людини самооцінка, тим більше він схильний принижувати інших. Люди, яким говорили, що результати їх IQ-тесту були низькими, висловлювали більше національних і релігійних забобонів ніж ті, кому повідомляли про кращих показниках.

3. Люди щиро вірять у те, що їх негативну думку про кого-небудь правдиво і не пов’язане безпосередньо з ними та їх упевненістю в собі. Насправді ж, такого роду думки – приниження оточуючих, допомагає тим, хто так вважає, відновлювати власну самооцінку. Елементарний самообман.

4. На поведінку людей впливають тілесні відчуття. Щоб наочніше продемонструвати, існує тісний зв’язок між тяжкістю і такими рисами, як “важливість” і “серйозність”. А саме, людина буде оцінюватися як більш серйозний, якщо його резюме було вкладено у важку теку і навпаки.

5. Відчуття жорсткості і твердості вбиває в людях гнучкість. Люди, що сидять на жорстких стільцях більш схильні до безкомпромісним ситуацій в переговорах. І навпаки.

6. Люди схильні вчиняти аморальні вчинки або не виконують чиєсь прохання про допомогу, якщо не потрібно відмовляти безпосередньо тому, хто про те чи іншому вчинку просить.

7. Брехня вимагає досить багато розумових зусиль. Людина, яка бреше, має в той же час пам’ятати брехня, для того, щоб не заплутатися і усвідомлювати правду, щоб не забувати її приховувати. В результаті, зрозуміло, до добра це не доводить.