Зовнішність

Робота руками і рукоділля – це здоров’я і енергія. Але чому не завжди рекомендують купувати речі, які робив хтось інший

Про енергії рукодільних речей та хенд-мейду інформації вагон. Секрет в тому, що з допомогою власного хобі можна буквально черпати енергію і сили? Ні, не секрет. А секрет в тому, що це тільки твій власний джерело здоров’я? Ні, і це не таємниця. Так як деяких людей буквально витягала з депресії і проблем їх таке маленьке, але корисне заняття. Нехай і ніким не сплачено. Але, чому варто добре подумати, перш ніж купувати речі, що виготовлені ким і про що рекомендують подумати? Давайте подивимося.

ok – вільний доступ

Робота руками і рукоділля дуже часто ставало джерелом життєвої енергії і сил, а також багато тільки за рахунок цього і справляються зі стресом, поганим настроєм і підвищують власне здоров’я фізичного тіла. Так як це дійсно джерело енергії, коли ти робиш тільки те, що тобі подобається – мабуть, немає нічого краще для фізичного тіла такої картини.

Але, ми розуміємо, що людина не може постійно перебуває на вершині свого творчого апогею. У нього є свої переживання, життєві проблеми, а художники так взагалі можуть зливати свій настрій і негативну енергію в картину. Як? Та дуже просто – іноді це відбувається спонтанно, навіть під час простого скетчинга і патякання всякої всячини на папері. Але, з часом багато хто, хто займаються виготовленням речей своїми руками замислюються про їх продаж. Так, це чудово, так як речі ручної роботи дійсно унікальні.

Але, в такі моменти хобі переростає зайнятість та роботу, а людина вже не можеш за власним бажанням виконувати якусь дію. Тобто, ти не сідаєш і твориш по натхненню. І так, в такі моменти людина просто не може постійно перебувати на вершині творчого підйому. Таке можна спостерігати і в моїх статтях – так, я дуже намагаюся зробити матеріал корисним і цікавим. Але, бувають моменти, коли власних сил не дуже багато і стаття стає свого роду “энерговампиром”, який тягне енергію у тих, хто користується її. І я намагаюся відразу таке видаляти. Тому, все те, що виконується чужими руками несе енергію, емоції і почуття творця, як би дивно це не звучало і саме тому іноді деякі речі не можу знайти господаря, просто тому, що відлякують людей енергією чи не приживаються ні в кого. Деякі тягнуть енергію у носія.

Але що ж тепер і зовсім ні в кого нічого не брати?

ustaliy – вільний доступ

Хтось вважає, що під час оплати енергія речі анулюється – так, якби так воно і було. Але тоді підбираємося до питання – що ж ні в кого нічого не купувати і не брати? Ну не зовсім. По-перше, це довіра до того, в кого ви берете щось, тобто вам душевно повинно бути комфортно. І інтуїтивно ви розумієте, що річ хороша і заряджена позитивно. Від своїх відчуттів краще не відмахуватися. А друге, це вміти очищати предмет. Якщо є можливість помити предмет під водою і подякувати воду після цього, це рекомендують робити. Але насправді, є неймовірна кількість технік. Я сама користуюся однією, але знаю, що і мої читачі знають такі техніки, так як ділилися інформацією під однією і статей. Так що це взагалі окрема і довга тема. Якщо вам цікаво – напишіть, я постараюся зробити таку статтю

А для творців таких речей варто сказати, що постарайтеся робити річ хорошою від душі і працювати тільки на позитиві. Якщо важко, відкладіть на кілька годин, знайдіть джерело натхнення, поповніть енергію з тренуванням, йогою або медитацією. Тоді й річ вийде на ура, і піде вона швидше, так як людина відчуває предмет і його складову.

А як ви вважаєте? Діліться своєю думкою