Мотивація

Правда життя, яка може вас зачепити і серйозно поранити.

Основна проблема багатьох людей полягає в тому, що вони вважають себе кращими.

Якщо ви в чомусь досягли успіху і гарні, то це не значить, що ви найкращий.

Десь є хтось в рази краще за вас і ви нічого не зможете з цим зробити, тільки змиритися.

Ви можете бути гарним у футболі, можете бути кращим гравцем у своїй команді, бути може, найкращим у країні, але далеко не найкращим у світі. Завжди пам’ятайте про це.

Навіть ті спортсмени, які беруть участь і змагаються на Олімпійських іграх не є кращими представниками у своєму виді спорту.

Щороку з’являються все нові і нові чемпіони.

Точно такий же принцип працює не тільки в спорті, але і в усьому іншому в житті. Це лише один з найбільш доступних і банальних прикладів.

2. Завжди вас хтось буде критикувати.

Незалежно від того, наскільки добре ви щось робите, завжди знайдеться той, хто буде критикувати ваші зусилля. Вони будуть намагатися вас образити і зламати. Зрозуміло, буває критика адекватна і розумна, а буває критика заздрісником, тому будьте до цього готові.

Навіть якщо ви думаєте, що ваша робота не може бути піддана критиці, все одно знайдеться той, хто захоче вас покритикувати.

Це навіть не стільки критика, скільки зарозумілий крик душі, коли людина, у якого немає уявлення про те, з чим вам доводиться працювати, бере і просто оголошує ваші зусилля нікчемними.

Не вважайте себе посередністю і ігноруйте такого роду висловлювання.

3. Люди будуть вас засуджувати.

Величезна кількість людей судитимуть вас на кожному вашому кроці, а ви навіть не будете знати. Будь то дрібний якийсь незначний вчинок – все одно, деякі умудряться сформувати свою думку і висновок на цей рахунок.

Деякі з чужих думок буде цілком відрізнятися від того, ким ви насправді є. Це буде повна протилежність того, до чого ставляться ваші внутрішні почуття і думки.

Іноді вони навіть не роблять цього свідомо. Це часто буває на підсвідомому рівні. На жаль, ви не завжди можете дізнатися про те, що насправді думає про вас той чи інший людина.

4. Ви зобов’язані робити помилки.

Цікаво, наскільки багато помилок ви вже в житті зробили? Як ви вважаєте?

І це нормально. Життя – це процес, який триває роками, тому робити помилки – це нормально. Живіть з ними і керуйтеся отриманим досвідом і засвоєними уроками.

Ні раз, ні два, ні три – ви будете помилятися куди більше.

Ви будете думати, що робите і робите все правильно, але трохи пізніше ви зрозумієте, що ви помилялися і часом те, що раніше нам здається єдиним розумним і правильним вчинком – одне з найбільших жалю на все життя.

Кожна людина робить купу помилок – це нормально і це ніяк не уникнути. Навпаки, це великий дар, то що ми можемо робити з них висновки і вчитися.

5. Завжди буде людина, якій у вас щось постійно не подобається.

Тут справа не в критиці, не плутайте, дорогі друзі. Такій людині не сподобається не якийсь поодинокий випадок, як буває з тими, хто любить критикувати, а куди гірше – буде людина, яка буде вас ненавидіти.

Просто так, без будь-якої на те причини. Просто тому що ти це ти.

“Як би хорошим персик не виявився, завжди знайдеться той, хто персик не любить”.

Не звертайте уваги на таких людей і вже тим більше не варто на них зациклюватись. Будьте вище і рухайтеся вперед.

Дякую за увагу.